in

Tesla може побудувати у Європі другий завод: що відомо

У компанії Tesla може з’явитися ще один завод у Європі. За даними Bloomberg, автовиробник у якості місця розміщення нового виробничого майданчика вивчає Францію: міністр фінансів країни Бруно Ле Мер висловив сподівання, що саме її буде обрано для будівництва заводу.

На користь цього кажуть візити Ілона Маска: власник Tesla відвідав країну у травні та червні, і зустрічався з президентом Еммануелем Макроном. Повідомляється, що головною обговорюваною темою було саме нове підприємство.

За словами Ле Мера, поки що неясно, який завод збирається будувати Tesla — з виробництва електромобілів, чи тягових акумуляторів.

Проти будівництва заводу у Франції говорить ряд чинників. Так, у країні не вистачає промислових майданчиків, які мають залізничне, чи морське сполучення. Також існують проблеми з декарбонізованою енергією — її може не вистачити для живлення заводу Tesla.

Перший завод Tesla в Європі – “Гігафабрика” біля Берліна – випустила перший автомобіль у березні минулого року. У завод було інвестовано близько 5 млрд доларів. Будівництво кілька разів затримували екоактивісти. Річна потужність Gigafactory Berlin розрахована на 500 тисяч електромобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, дизельна Tesla Model S може проїхати 2575 км без підзарядки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

На 50%: китайський виробник зміг різко скоротити час зарядки батарей у холод

Електромобілі самостійно не зупинять глобальне потепління, – голова правління Toyota