in ,

Безпілотник General Motors отримає платформу від компанії Біла Гейтса

Серійне виробництво безпілотника Cruise AV налагодять на заводі D-HAM у Детройті.

Автоконцерн General Motors та корпорація Microsoft підписали угоду про довгострокове співробітництво, в рамках якої займуться спільною розробкою програмного та апаратного забезпечення для безпілотних автомобілів. Як говориться в офіційній заяві GM, всі свої зусилля партнери направлять на «прискорення комерціалізації безпілотних автомобілів».

«Microsoft стане гарним доповненням до нашої команди. Він допоможе GM реалізувати ще більше переваг хмарних обчислень, оскільки до 2025 року ми запустимо 30 нових електромобілів по всьому світу», – прокоментувала угоду з Microsoft голова GM Мері Барра.

Також договором передбачено використання платформи Microsoft Azure безпілотником дочірньої компанії Cruise. Готовий до виробництва пасажирський шаттл на платформі Ultium компанія Cruise показала в січні 2020 року, а наприкінці року отримала дозвіл від влади Каліфорнії на випробування Cruise AV без водіїв на дорогах загального користування.

Як повідомлялося раніше, серійне виробництво електричного безпілотника налагодять на детройтському заводі D-HAM (Detroit-Hamtramck), першому повністю спеціалізованому майданчику GM по виробництву електромобілів.

Першим на конвеєр переобладнаного D-HAM встане відроджений електричний пікап Hummer. За ним планують запустити в серію Cruise AV, але точні терміни початку виробництва досі не названі, ймовірно, через невизначеність з постачальником програмного забезпечення.

Як раніше повідомляв Autogeek, General Motors змінили власне лого, щоб бути ближче до електромобільності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Літні водії стали причиною активного впровадження систем допомоги водію в Японії

Експерти визначили три способи збільшити запас ходу електромобілів під час низьких температур