in ,

Автомобілі з США в Україні – вигідне придбання

Автомобілі з США в Україні - вигідне придбання

Автомобілі під замовлення з Америки на офіційному сайті https://bossautoukraine.com.ua/ – це відмінна можливість купити авто з США в Україні, виходячи з наявного бюджету і власних уподобань.

Переваги співпраці з BOSS AUTO

Компанія BOSS AUTO Ukraine – надійний автодилер, який пропонує послуги з підбору, придбання і доставку авто з США з гарантією безпеки.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

  • Відмінна можливість купити преміальний позашляховик або седан в багатій комплектації і за вигідною ціною, яка на 15 – 40% нижче вартості аналогічного авто на українському авторинку.
  • Повний супровід угоди, починаючи з підбору, покупки і доставки «американця» в Україні, і закінчуючи замовленням запчастин, ремонтом пошкоджень (при наявності) у власних СТО та повної чистки – машина передається клієнту в ідеальному зовнішньому і технічному стані.
  • Відсутність ризиків при співпраці з Босс Авто – детальне вивчення історії експлуатації і перевірка юридичної чистоти ТС гарантує відсутність проблем при розмитненні, сертифікації та оформленні автомобіля.
  • Оптимально короткі терміни доставки – співпраця BossAutoUkraine з перевіреними європейськими портами і перевізниками + наявність власних автовозів дозволяє здійснювати доставку авто швидко, наскільки це можливо з урахуванням документального оформлення, транспортування і митних процедур.

Компанія Boss Auto працює з відомими аукціонними майданчиками: Copart, IAAI, Manheim. Підбір автомобіля виконується, виходячи з бюджету, але з урахуванням економічної вигоди, ремонту та обслуговування, комфортності та безпеки експлуатації. Оцінюється зовнішній / технічний стан і ретельно прораховується доцільність покупки битого / пошкодженого транспортного засобу.

Замовити авто з США

Ви можете оформити заявку на офіційному сайті Босс Авто в режимі онлайн або звернутися особисто в один з офісів, розташованих у Львові та інших містах (повний список офісів компанії Boss Auto відображений на сайті).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Автомобілі з США в Україні - вигідне придбання
Поліцейські з Мічигану витратили на два електричних Ford Mustang Mach-E близько $100 000

Поліцейські з Мічигану витратили на два електричних Ford Mustang Mach-E близько $100 000

Google готує масштабне оновлення додатка Android Auto: більше команд та шпалери

Google готує масштабне оновлення додатка Android Auto: більше команд та шпалери