in

Звернулись до конкурентів: Tesla почала розміщувати рекламу електромобілів в Facebook та Instagram

Засновник Tesla Ілон Маск тривалий час категорично виступав проти ідеї традиційної реклами. Його антирекламна позиція заощадила компанії мільярди доларів, і протягом більшої частини останнього десятиліття багато хто вважав це майстерним ходом.

Замість того, щоб платити за рекламу, довгий час Tesla покладалась на культ Маска, його прихильників і власників Tesla для просування своїх авто. Проте, схоже, цей підхід дещо змінюється.

Раніше цього тижня компанія повернулася до Facebook після того, як видалила свою офіційну сторінку на платформі на піку скандалу з Cambridge Analytica у 2018 році. Окрім того, американський автовиробник почав розміщувати платну рекламу в соціальних мережах. Схоже, що і Маск, і Tesla повинні тепер переконатися, що їм потрібно почати інвестувати в рекламу, якщо вони хочуть продовжувати збільшувати продажі.

Facebook – не єдина соціальна мережа, що належить Meta, в якій Tesla зараз розміщує рекламу. Раніше цього тижня Tesla запустила кампанію в Instagram. Короткий ролик рекламує кросовер Model Y, у якому робиться акцент на мінімальній рекомендованій роздрібній ціні на машину від 36 490 доларів. Раніше Tesla також закуповувала рекламу своїх авто в TikTok і на YouTube.

Перехід Tesla до традиційної реклами збігається з падінням попиту на електромобілі, що негативно вплинуло на продажі компанії та її конкурентів. Цей спад призвів до різкого падіння ціни акцій Tesla з понад 240 доларів на початку року до приблизно 180 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla подарує фірмовий автопілот усім власникам електромобілів бренду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Більше потужності та “дитячий режим”: кросовер Hyundai Tucson суттєво оновили

Відтепер найдешевший у США: електромобіль Fisker Ocean продають з рекордними знижками