in

Waymo запустила сервіс роботаксі у Сан-Франциско, але поки в тестовому режимі

Перевозити добровольців будуть безпілотники з водієм-оператором у салоні.

Waymo, дочірня компанія Google, яка займається проектом безпілотного транспорту, почала тестування сервісу роботаксі у Сан-Франциско. Добровольці, які беруть участь у випробуваннях, будуть отримувати оповіщення про поїздки через додаток Waymo One. Вказавши початковий та кінцевий пункти поїздки, пасажир отримає повідомлення з передбачуваним часом прибуття, а після поїздки зможе оцінити якість сервісу за п’ятибальною шкалою.

«Ми починаємо з обмеженої кількості автомобілів і пасажирів та з часом будемо масштабуватись. Ці поїздки пропонуються за участю одного оператора. Початкова програма стартує на цьому тижні й триватиме кілька днів, але ми плануємо розширити її згодом. У нас немає конкретних термінів, тому ми не можемо розповісти про те, коли (або де) ми будемо пропонувати послуги роботаксі», – повідомив представник компанії ресурсу VentureBeat.

Поки скористатися послугами роботаксі може тільки обмежена група добровольців. З їх допомогою розробники планують поліпшити технології автономного водіння. Як кажуть в компанії, до того моменту, коли сервіс роботаксі стане доступний кожному, попереду ще багтао часу та не один етап випробувань.

Перший комерційний сервіс Waymo One з використанням самоврядних автомобілів був запущений у столиці штату Арізона Фініксі у грудні 2018 року. Нинішній етап тестування в Сан-Франциско – перша поява роботаксі Waymo за межами Фініксу.

Станом на 2019 рік у Waymo в Каліфорнії було 153 автомобілі та 268 водіїв-асистентів, які були присутні в автомобілях для забезпечення безпеки. Яка кількість безпілотників у автопарку компанії в Сан-Франциско, не повідомляється.

Як раніше повідомляв Autogeek, у Waymo вважають свій автопілот кращим, ніж у Tesla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від Mercedes до Bugatti: в тайському музеї виставили ексклюзивні авто з металобрухту

Відголоски напівпровідникової кризи: Volvo зупинила завод у Генті