in

Від Mercedes до Bugatti: в тайському музеї виставили ексклюзивні авто з металобрухту

Репліку гіперкара в стилі стимпанк можна придбати за 30 000 доларів.

В одному з тайських сіл недалеко від Бангкоку працює унікальний музей під назвою Scrap Metal Art Thailand. Всі експонати в ньому виготовлені з металобрухту. Відео з «павільйонів» музею виклав у мережу американський блогер.

Серед величезних скульптур тварин, гігантських роботів з серій фільмів про «Термінатора» та «Трансформерів» виставлені й кілька реплік автомобілів. Наприклад, Mercedes 300SL Gullwing середини минулого століття з шестерень, гайок, болтів та іншого металобрухту. Також у музеї виставлена металева копія Ferrari 250 GTO, під капотом якого автор помістив імпровізований двигун.

Але особливо цікавий гіперкар Bugatti Chiron синього кольору, зварений з частин інших автомобілів, металевих труб та листів. Ще одна схожа копія Chiron знаходиться в роботі. Також серед незавершених експонатів блогер помітив металеву репліку Mercedes-AMG чорно-червоного кольору.

Будь-який з експонатів музею Scrap Metal Art Thailand можна придбати. Так репліку Bugatti Chiron автори готові продати за 30 000 доларів США. Вартість інших конкретних проект обіцяють розкрити за запитом.

Як раніше повідомляв Autogeek, Lamborghini та Bugatti залишатимуть бензинові двигуни «якомога довше».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Перевірять ефективність: у Києві на тести вивели білоруський електробус

Waymo запустила сервіс роботаксі у Сан-Франциско, але поки в тестовому режимі