in

Відголоски напівпровідникової кризи: Volvo зупинила завод у Генті

Бельгійський завод Volvo з виробництва вантажівок зупинений через брак напівпровідникової продукції.

Компанія Volvo призупинила виробництво вантажівок на своєму заводі в Бельгії через брак автомобільних чіпів. Як повідомили в компанії, зупиняти конвеєр у Генті будуть періодично, оскільки дефіцит напівпровідникової продукції збережеться протягом всього першого кварталу 2021 року.

«На цьому тижні у нас не було потокового виробництва. Таким чином, не будуть робитися вантажівки. Це дуже нестабільна ситуація. Ми вважаємо, що у нас будуть такі зупинки, щонайменше, в першому кварталі цього року», – прокоментував ситуацію представник Volvo Клаас Еліассон (Claes Eliasson).

Дефіцит напівпровідників утворився наприкінці минулого року в результаті помилок у плануванні. Аналітики галузі не змогли спрогнозувати різкого попиту на автомобільні чіпи після вимушеної весняної зупинки автозаводів. В результаті багатьом автовиробникам довелося скорочувати або припиняти виробництво.

Крім Volvo з проблемою нестачі полупровідників зіткнулися General Motors, Ford, Volkswagen та Honda Motor. За даними британської аналітичної компанії HIS Markit, у першому кварталі 2021 року нестача автомобільних чіпів вплине на виробництво приблизно 1 млн легкових автомобілів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Volkswagen знайшов винуватців напівпровідникової кризи на автомобільному ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Waymo запустила сервіс роботаксі у Сан-Франциско, але поки в тестовому режимі

Mazda відкликає майже 12 тисяч електрокросоверів MX-30 в Європі: знайшли одразу дві проблеми