in ,

Volvo показала гібридну вантажівку SuperTruck 2 з рекордним запасом ходу (відео)

З 14 по 17 жовтня в Остіні, штат Техас, відбулася виставка менеджменту Американської асоціації вантажоперевізників 2023 року, на якій Volvo презентували свою гібридну вантажівку SuperTruck 2. Поки це лише прототип, але він стане основою для майбутньої серійної моделі.

Розробка SuperTruck 2 почалася ще 2016 року. Метою було створення тягача на 100% ефективнішого за свій аналог із традиційним двигуном внутрішного згоряння. Як заявляють в Volvo, результат виявся навіть кращим. SuperTruck 2 ефективніший за схожу модель 2009 року на 134%.

Досягти такого результату вдалося за рахунок обтічної клиноподібної кабіни та інноваційної силової установки. Зокрема лобовий опіт тягача зменшено на 50%. Використання композитних матеріалів, зокрема для карданного валу, та зменшення кількості осей вантажівка значно легша за аналоги.

Подробиць про силові агрегати тягача компанія не надала. Відомо, що він оснащенний «м’якою» гібридною силовую установкою, яка дозволяє не використовувати двигун на холостому ходу. За данними виробника, на випробуваннях вантажівка з повною масою 29 483 кг продемонструвала рекордний запас ходу, але конкретні цифри не називаються. Більше інформації очікується під час офіційної прем’єри.

Як раніше повідомляв Autogeek, електрична вантажівка Nikola спалахнула вдруге за місяць.

За матеріалами: Carscoops

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Найменший з електричних кросоверів бренду: електромобіль Audi Q2L e-tron помітили в Києві (фото)

За 4 місяці після прем’єри: китайська Nio почала поставки електромобілів ET5 Touring до Європи