in

Вийшло яскраво: тести нового електромобіля Cadillac Lyriq зняли на відео

Вийшло яскраво: тести нового електромобіля Cadillac Lyriq зняли на відео

Cadillac поділився відео тестів першого електромобіля бренду – Lyriq.

Кросовер побудують на модульній платформі Ultium.

Автовиробник говорить, що на сьогоднішній день процес розробки моделі підходить до кінця. Це при тому, що першу партію розкупили за 19 хвилин, а перші поставки заплановані на другий квартал 2022-го.

“Інженери Cadillac нещодавно завершили “80-відсоткову” перевірку Cadillac Lyriq 2023 року — важлива віха в розробці першого розкішного електромобіля Cadillac, що знаменує перехід до останньої стадії перед виробництвом. Підтвердивши, що готовність всіх компонентів та технологій перевищують 80%, інженери тепер можуть зосередитися на точному налаштуванні Lyriq перед виробництвом”, – зазначив головний виконавчий інженер Lyriq Джеймі Брюер.

За його словами, зараз розробка автомобіля вже на фінальній стадії.

“Клієнтам сподобається новий досвід водіння, і ми вважаємо, що він змінить їхні очікування щодо електромобілів класу люкс”, – сказав він.

На відео автовиробник показав тести електромобіля в умовах мінусових температур на засніженій трасі, в горах, на треку та у виробничій лабораторії.

Як раніше повідомляв Autogeek, головний інженер проекту Lyriq Джеймі Брюер у інтерв’ю Cadillac Society пояснив, чому електрокросовер залишився без переднього багажника, який є у всіх електромобілів, включаючи Tesla Model Y, Ford Mustang Mach-E, Audi E-Tron та Jaguar I-Pace. У Cadillac Lyriq багажне відділення розташоване за задніми сидіннями, як у більшості моделей з ДВЗ.

По матеріалах: electrek.co.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Вийшло яскраво: тести нового електромобіля Cadillac Lyriq зняли на відео
Електромобіль Hyundai IONIQ 5 визнано “Автомобілем 2022 року" в Німеччині

Електромобіль Hyundai IONIQ 5 визнано “Автомобілем 2022 року” в Німеччині

У Вінницькій області згорів китайський електромобіль (фото)

У Вінницькій області згорів китайський електромобіль (фото)