in

Чіп-тюнінг онлайн: власники Cadillac Lyriq можуть дистанційно додати електромобілю потужності

За одноразовий платіж у розмірі 1200 доларів власники Cadillac Lyriq можуть отримати додатковий крутний момент у 100 Нм, що дозволяє скоротити час розгону від 0 до 100 км/год на 0,3 секунди. Цікаво, що чіп-тюнінг відбувається за допомогою бездротового оновлення під назвою “Пакет швидкості”.

При цьому максимальний крутний момент електричного кросовера збільшиться з 610 до 710 Нм. Це скоротить час розгону Lyriq з місця до 100 км/год з 4,7 до 4,4 секунди. Cadillac – це не перший автовиробник, який пропонує надбавку потужності через бездротове оновлення. Наприкінці минулого року Mercedes-Benz представив власну модернізацію під креативною назвою “Збільшення прискорення”.

Пакет пропонується для різноманітних транспортних засобів, тому фактичні оновлення потужності відрізняються, але для всіх моделей він пропонує покращення у 0,8-1 секунду розгону з місця до 100 км/год. Власники Cadillac можуть бути щасливі дізнатися, що, хоча їхній пакет пропонує менші покращення, це одноразова покупка, тоді як онлайн-тюнінг від Mercedes-Benz – це підписка, яка коштує 1200 доларів на рік.

У Cadillac заявили, що оновлення потужності залишається в електромобілі назавжди, навіть після того, як перший власник вирішить продати електромобіль. Цікаво, що оновлення, доступне через інформаційно-розважальну систему Lyriq, замінює режим Sport на режим Velocity.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Cadillac Lyriq та Chevrolet Silverado поповнять прокатний автопарк Hertz.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Українці придбали рекордну кількість гібридних автомобілів у серпні: майже кожен пʼятий

Безцінна знахідка для електромобілів: у США знайшли нове велике родовище літію