in

Безцінна знахідка для електромобілів: у США знайшли нове велике родовище літію

Величезне нове родовище літію, знайдене у США на кордоні штатів Невада та Орегон, може дозволити американським компаніям виробляти батареї для електромобілів незалежно від інших ринків протягом десятиліть.

За даними окремих експертів, нове родовище літію, знайдене в США, може бути найбільшим у світі. Родовище розташоване на кальдері МакДермітт. Вважається, що літій утворився після вибуху супервулкану 16 мільйонів років тому. Хоча остаточний підсумок ще потрібно підтвердити, оцінки показують, що родовище може містити до 120 мільйонів тонн літію.

Це означало б, що кальдера містить приблизно в 12 разів більше мінералу, ніж соляні рівнини в Болівії, які раніше вважалися найбільшим родовищем на землі.

“Вулканічні осадові літієві ресурси, як правило, є неглибокими, великотоннажними родовищами з низьким співвідношенням відходів до смуги руди На відміну від них, іллітоносні міоценові озерні відкладення в південній частині кальдери МакДермітт на перевалі Такер містять надзвичайно високий вміст літію”, – пишуть дослідники в статті, опублікованій журналом Science Advances.

Але уряду США варто мати на увазі, що жителі Невади стверджують, що шахта буде побудована на священній землі. У свою чергу, екологи протестують проти потенційного впливу такої діяльності на навколишнє середовище.

Однак, якщо уряд США зможе домовитись із зацікавленими сторонами, геологи з Americas Corporation вважають, що видобуток літію може початися в 2026 році.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, стартап Ample скоротив час заміни батареї електромобіля до 5 хвилин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Чіп-тюнінг онлайн: власники Cadillac Lyriq можуть дистанційно додати електромобілю потужності

Протестували Шумахер, Феттель та Кулхард: боліди Формули-1 перевели на синтетичне паливо