in

Власники Tesla влаштували крутий флешмоб масовим заїздом електромобілів на керуванні зі смартфонів

На вихідних члени клубу Tesla Owners of Silicon Valley Club зібрались в каліфорнійському Сан-Хосе на захід Cars and Coffee.

Окрім обміну аксесуарами до електромобілів вони іще і масово скористались функцією автопілота Smart Summon, яка імітувала автономну службу камердинера майбутнього.

Всього на захід приїхали близько 80 власників Tesla Model 3, Model S і Model X.

Спочатку функцію Smart Summon випробували на Model 3 і всі залишились в захваті, адже автівка точно виконувала всі команди.

“Можливість викликати свій автомобіль – це ще один крок в напрямку повністю автономного водіння. У якийсь момент ваш автомобіль зможе приїхати до вас незалежно від того, де ви знаходитеся і на якому поверсі ви перебуваєте. Скоро буде нормальним явище, коли автомобіль їздитиме сам”, – зазначив засновник і президент Tesla Owners of Silicon Valley Club Джон Стрінгер.

Зазначимо, Smart Summon доступна для клієнтів, які придбали електромобілі з вдосконаленим автопілотом. За допомогою цієї функції, Tesla самостійно визначить місцезнаходження водія і приїде до нього.  

Як раніше повідомляв Autogeek, нещодавно Національне агентство по безпеці дорожнього руху в США (NHTSA) зайнялось розглядом скарги, в якій компанію Tesla звинуватили у самовільному прискоренні її автівок. Реакція автовиробника не змусила себе довго чекати. Tesla в своїй офіційній заяві назвала такі скарги брехнею і звернула увагу на те, що такі скандали вигідні так званим шортселлерам – гравці біржі, які заробляють на зниженні акцій компанії.

По матеріалах: teslarati.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Доставка авто зі США у 2020 році: про що варто знати потенційним покупцям з України

В Норвегії заборонили рекламу гібридів Lexus: в чому справа