in

Розсекречено інструкцію: стало відомо, як автопілот Tesla взаємодіє із світлофорами та знаками STOP

Tesla готується випустити нове оновлення системи автопілота електромобілів.

Нове ПЗ стосується автопілота і в рамках пакету Full Self-Driving дозволить йому реагувати на світлофори та стоп-сигнали.

На минулому тижні власники електромобілів бренду, які працюють з компанією в рамках програми “Раннього доступу”, вже почали тестувати цю функцію.

Хакер Green зміг дістати повне керівництво новим оновленням. Функція має назву “Зупинка на світлофорі і стоп-знаках” і працює поверх Autosilot Autotopilot і TACC. Також вона частково спирається на дані GPS, які не завжди є точними.

При ввімкненій функції, система буде інформувати водія про майбутні дорожні знаки, а сам проїзд через світлофор буде вимагати  підтвердження власника. Тобто, під’їжджаючи до світлофора електромобіль буде відображати червону лінію і поступово сповільнюватись. Щоб підтвердити подальший рух потрібно необхідно натиснути на важіль перемикання швидкостей чи педаль газу. Тоді лінія на екрані стане сірою і машина продовжить рух і відновить свою швидкість.

При цьому в компанії дали ясно зрозуміти – водій завжди несе відповідальність за свій автомобіль, навіть якщо він їде на автопілоті.

В компанії склали і список місць, де нову функцію використовувати не бажано:

  • залізничні переїзди,
  • заборонені зони,
  • тимчасові світлофори і знаки зупинки,
  • покажчики переходу, смуги руху велосипедистів на світлофорі.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla Model Y отримала систему, що відповідає за підігрів радарів для захисту від негоди. Також електромобіль оснастили автопілотом, який надалі зможе управляти автівкою без допомоги людини.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Захисне скло та антисептики: як працюють мережі АЗС в Україні під час карантину

Mitsubishi розсекретили зовнішність нового гібридного Pajero: фото та характеристики