in

Відео дня: електричний родстер Porsche Boxster EV помітили під час випробувань

Електричний родстер Porsche 718 Boxster EV був помічений під час тестування на Нюрбургрингу. Автомобільним ентузіастам вдалось зняти коротке відео, на якому видно дослідний зразок нового електромобіля зблизька.

Незважаючи на те, що новий родстер 718 Boxster EV з’явиться не раніше, ніж через два роки, компанія вже зараз доводить їздові характеристики новинки. Очікується, що електричний Boxster, як і Macan, буде працювати на новій платформі PPE.

Незважаючи на те, що кузов електромобіля все ще покритий камуфляжем, судячи з фото, електричний спортивний автомобіль матиме ефектний зовнішній вигляд і продуктивність свого попередника.

Минулого місяця автовиробник почав підготовку свого заводу в Цуффенхаузені, щоб звільнити місце для електричних моделей Macan і Boxster. Збірка електродвигунів для Macan також розпочнеться на завод двигунів в тому ж місті.

Зазначимо, що у Porsche опублікували графік випуску електромобілів під час чергового анонсу Macan EV, підтверджуючи, що наступним буде 718, а за ним електричний Cayenne, ймовірно, у 2026 році.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, оновлений Porsche Taycan показали на фото до офіційної премʼєри.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За три місяці до офіційної прем’єри: дослідний електромобіль Lancia Ypsilon EV викрали та втопили у водному каналі

Вперше в Україні: Volvo запровадила оновлення ПЗ “по повітрю” для своїх автомобілів