in

Дослідний електромобіль Porsche 718 Boxster помітили під час випробувань

Фотографи “спіймали” дослідний електричний родстер Porsche 718 Boxster EV під час випробувань. Судячи з фото, новий електромобіль багато у чому схожий на свого попередника з ДВЗ. Проте прототип вирізняється більш кутастою передньою частиною з фарами, натхненними Taycan. На передньому бампері також помітні великі забірні отвори для повітря.

Еволюційний дизайн продовжується й на боковинах кузова. Цікаво, що задня частина бічних панелей добре закрита маскувальною плівкою. Ймовірно, це пов’язано з тим, що повітрезабірники машини з ДВЗ будуть усунені, оскільки вони більше не потрібні.

Судячи з фото, на задній частині електромобіля встановлені тонші ліхтарі та штучна наклейка у вигляді вихлопною труби, яка повинна вводити оточуючих під час випробувань в оману. Роз’єм для зарядки розташований по центру, але можна припустити, що на авто їх буде два для різних типів зарядних станцій.

Німецький автовиробник досі тримає усі подробиці про новинку у секреті. Але відомо, що у серію будуть запущені електромобілі з приводом на задню вісь та повнопривідні варіанти. У свою чергу, концепт-кар Vision 357 Speedster і GT4 e-Performance може надати підказки стосовно зовнішності серійного електромобіля.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, виробництво повністю електричного Porsche Cayenne налагодять у Братиславі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tata анонсує випуск чотирьох електромобілів до початку 2024 року

Покажуть наступного року: Rivian готує нову родину доступних електромобілів