in

Один з 250: рідкісний 30-річний Porsche 911 схрестили з Tesla

Інженери Боббі Сінгх і Філ Вагенхайм об’єдналися, щоб створити електричну версію класичного Porsche 911. Партнери назвали власну фірму з модернізації класичних авто дещо таємничо – Sacrilege Motors.

Їх перший витвір – це електрифікована модель Porsche 911 1992 року випуску. Цікаво, що у електромобіль перетворили не звичайний родстер, а рідкісну лімітовану версію America з тиражем всього у 250 екземплярів.

“Ми мали намір зберегти душу Porsche 911 і знайомство з його водінням, додавши при цьому високопродуктивну силову установку, яка не потребує обслуговування”, – сказав Вагенхайм.

Відомо, що електродвигун, запозичений у Tesla Model S, видає 500 к.с. та 500 Нм, що дозволяє розганяти класичне авто від 0 до 100 км/год менш ніж за чотири секунди. Тяговий акумулятор ємністю 62 кВт*год забезпечує запас ходу в 322 км. При цьому вага родстера складає всього 1450 кг.

Спорткар також оснащений диференціалом обмеженого тертя, гальмівними дисками Brembo Performance та амортизаторами Penske Race.

“Наша пристрасть до автомобілів Porsche має першочергове значення для цього проекту. Нашою кінцевою метою було збереження найкращих характеристик керованості 911, при цьому зменшивши вплив на навколишнє середовище”, – сказав Сінгх.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, виробництво повністю електричного Porsche Cayenne налагодять у Братиславі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Захищений від дронів з вибухівкою: BMW представила броньований електромобіль BMW i7

Електромобіль Chevrolet Blazer буде служити в поліції