in

Відео дня: електромобіль Nio ET9 навчився самостійно позбавлятись від снігу

У новому відео, опублікованому в китайській соціальній мережі Weibo, електромобіль Nio ET9, що конкурує з Tesla Model S, демонструє свою інтелектуальну систему шасі Sky Ride, струшуючи сніг і лід з кузова без будь-якого втручання людини.

Всього через пару місяців після того, як Porsche опублікував відео танцюючої Panamera, Nio відповів більш практичним використанням системи активної підвіски. Використовуючи амортизатори з незалежним керуванням, закамуфльований прототип ET9 позбавляється від снігу, самостійно “обтрушуючись”.

Інтелектуальна система шасі Nio називається Sky Ride і включає чотири спеціальні гідравлічні насоси, які незалежно керують кожним колесом. Окрім тряски кузова, складна підвіска також може підтримувати збільшений кліренс та забезпечувати відмінну плавність руху під час руху по бездоріжжю. Це показано в іншому відео, де Nio ET9 бере на себе роль офіціанта, який несе піраміду зі склянок під час руху по лежачих поліцейських.

Прем’єра Nio ET9 відбулася в грудні минулого року. Флагманський електромобіль повинен конкурувати з Mercedes-Benz EQS, BMW i7, Porsche Panamera, Tesla Model S і Lucid Air. Електромобіль оснащений парою двигунів, що сумарно виробляють 697 к.с.. Новинка також має акумуляторну батарею ємністю 120 кВт*год. Ціни на Nio ET9 у Китаї починаються від 111 140 доларів, а поставки перших машин покупцям заплановані на 2025 рік.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Nio отримають твердотільні батареї вже наступного року.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hispano Suiza готує новий електричний гіперкар Carmen Sagrera: опубліковані офіційні зображення

Зі штучним інтелектом та великою батареєю: електромобіль Volkswagen ID.7 Tourer показали офіційно