in

Українцям дозволять укладати договір купівлі/продажу автомобілів онлайн (виправлено)

Українським водіям хочуть спростити процедуру оформлення автомобілів.

Зокрема, йдеться про укладення договору купівлі-продажу автомобіля (надання послуги з перереєстрації транспортного засобу).

На офіційному вебсайті Міністерства внутрішніх справ України опубліковано проєкт постанови (для суспільного обговорення – прим. AUTOGEEK) Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови), який передбачає можливість укладення договору купівлі-продажу в електронному вигляді з використанням сервісу «Електронний кабінет водія» без особистої присутності в такому органі суб’єкта отримання послуги, а також цифровізацію адміністративних послуг в Україні.

Після ухвалення постанови це можна буде зробити в електронному вигляді з використанням сервісу “Електронний кабінет водія” без особистої присутності в такому органі суб’єкта отримання послуги.

Окрім змін щодо реєстрації автомобілів, в МВС також вирішили змінити порядок отримання водійського посвідчення й підготовки водіїв.

Планується збільшити термін між теоретичним і практичним іспитами в територіальному сервісному центрі МВС з трьох місяців до двох років.

А в посвідченні водія в разі здачі практичного іспиту на транспортному засобі з автоматичною коробкою передач будуть проставляти відповідну позначку.

Також документ передбачає надання можливості особам, що проживають у віддалених населених пунктах, де відсутні територіальні сервісні центри МВС, здійснити обмін національного водійського посвідчення або отримати міжнародне посвідчення водія в мобільних сервісних центрах МВС (спеціально обладнані транспортні засоби).

Як раніше повідомляв Autogeek, в Україні затвердили нові спеціальні номери, які будуть для електромобілів.

За матеріалами: mvs.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Apple Car вироблятимуть разом із Kia: інвестиції в проект складуть $3,6 млрд

“Всі дороги ведуть на СТО”: в Україні зняли мультфільм про водія «євробляхи»