in

В Україні скасували обмеження щодо кількості спроб складання іспиту з водіння

З 1 серпня 2023 року складати іспит з водіння для отримання посвідчення водія можна необмежену кількість разів протягом двох років з дня видачі свідоцтва про закінчення практичної підготовки для складання практичного іспиту. Також МВС України скасувало обмеження щодо складання теоретичного іспиту. Зараз це можна зробити продовж року після завершення навчання і те ж необмежену кількість разів.

При «перездачі» інтервал між теоретичним та практичним іспитами має складати не менш ніж 10 календарних днів. Результат успішно складеного теоретичного іспиту дійсний протягом року, практичного – протягом двох.

Також в міністерстві повідомили про введення оновлених екзаменаційних листків для іспиту з водіння. В ньому вказані типові помилки та критерії оцінюванні кандидатів.

Крім того, з червня 2023 року значно зменшилась кількість сервісних центрів, які приймають екзамени на посвідчення водія. Іспити проводяться під повним цифровим наглядом, як в класах, так і в атомобілях.

Як сказав раніше міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, до кінця 2023 року близько 150 автомобілів планують оснастити 360-градусними камерами, які дозволять бачити учня, інструктора, планшет, можливі порушення та підказки. Також на екзаменаційні автомобілі встановлять трекери, що дозволяють контролювати маршрут пересування, а в салонах вестиметься аудіозапис.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Україні помітили китайський електромобіль Avatr E11 вартістю від $56 000.

За матеріалами: ГСЦ МВС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Lucid Air Sapphire піде в серію за два тижні: опубліковано фото перших прототипів

Новий рекорд: у липні в Україні зареєстрували 3 268 електромобілів – де найбільше