in ,

Електромобіль Lucid Air Sapphire піде в серію за два тижні: опубліковано фото перших прототипів

На заводі в Каса-Гранді в Аризоні зібрали перші бета-прототипи Lucid Air Sapphire. Виготовлені вручну, вони призначені для перевірки продукту технічним стандартам та специфікаціям.

Фото одного з готових суперседанів прес-служба Lucid Motors опублікувала у Twitter (Чи як зараз правильно – в Хвітері?).

Премʼєра Lucid Air Sapphire відбулася у серпні минулого року на Тижні автомобільної моди у Монтереї. Потужність тримоторної елетричної силової установки седана перевищує 1200 к.с. Двомоторний задній привід оснащений складною системою розподілу крутного моменту. Максимальна швидкість «чотирьохдверок» – 330 км/год. Час прискорення від 0 до 96 км/год – 1,89 секунди, від 0 до 161 км/год – 3,87 секунди.

Як стверджується, під час заїздів на основних гоночних трасах експериментальні автомобілі Air Sapphire виявилися «значно швидше за багатьох відомих гіперкарів». Але жодних офіційних підтверджень цьому немає. Очікується, що за максимальною швидкостю, прискоренням та часом проходження чверті милі (402 метри) він перевершить Tesla Model S Plaid.

Під час минулорічної прем’єри Lucid заявила, що Air Sapphire вийде обмеженим тиражем. У США суперседан коштуватиме від 249 000 доларів, у Канаді – 325 000 канадських доларів. Серійне виробництво обіцяли розпочати у першій половині 2023 року. Наразі у компанії кажуть, що це станеться «незабаром». Імовірно, за кілька тижнів, але це ще не точно.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобільна компанія Lucid виходить на китайський ринок, не зважаючи на збитки.

За матеріалами: InsideEVs

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

ZF розробляє нові двигуни та інтелектуальну підвіску для електромобілів: подробиці

В Україні скасували обмеження щодо кількості спроб складання іспиту з водіння