in

В Україні замінять пластикові посвідчення водія та “техпаспорти” на електронні: як це працюватиме

В Україні за місяць, а точніше з 14 грудня, відмовляться від використання пластикових бланків під час реєстрації автомобіля чи оформлення посвідчення водія.

Відповідні зміни передбачають постанови уряду. Документи регулюють отримання посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. Таким чином вже найближчим часом не обов’язково буде отримувати пластикові бланки документів про право керування транспортними засобами та про реєстрацію транспортних засобів. 

Тобто можна буде обрати, яким чином отримати послугу:

  • онлайн із оформленням електронного варіанту документів, які дають право керувати транспортними засобами;
  • традиційно з пластиковими бланками посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, наприклад, у сервісному центрі МВС.

«Посвідчення водія або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в Електронному кабінеті водія чи в застосунку Дія не просто стає рівнозначним до фізичних документів, а може повністю їх замінювати», — заявив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Як раніше повідомляв Autogeek, Міністерство внутрішніх справ України запустило цифровізацію купівлі-продажу авто та замовлення номерних знаків.

За матеріалами: МВС України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У жовтні українці придбали майже 2500 електромобілів: складено топ-10 найпопулярніших моделей

До 300 км на одному заряді: у Китаї презентували мініелектромобіль Wuling Air