in

У МВС запустили новий чат-бот, що спростить здачу іспиту на права: як скористатись

Останнім часом громадянам доступні онлайн талони на послуги сервісних центрів МВС. Одна з найпопулярніших – складання практичного іспиту. Тепер отримати талон майбутнім водіям стане ще простіше.

Відсьогодні Головний сервісний центр МВС запускає офіційний чат-бот у телеграмі – ТалонБот. Він створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. У разі наявності система автоматично надсилатиме повідомлення кожні 10 хвилин в телеграм. Після отримання сповіщення про наявність вільного талона потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів, для початку необхідно перейти у ТалонБот. Після цього натиснути кнопку “Розпочати” та “Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту”. Далі кандидат у водії обирає:

  • категорію транспортного засобу, на якому перевірятиме навички з водіння;
  • область, в якій бажає скласти практичний іспит;
  • сервісний центр МВС;
  • натиснути “Так, я хочу отримувати інформацію про талони” та “Запис доступний через сайт”.

Після сповіщення необхідно зайти в Е-Запис, зареєструватися та взяти талон на складання практичного іспиту. Звертаємо увагу, що кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС.

Після успішного запису на практичний іспит, у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони. Це здійснюється у головному меню кнопкою “Мої відстеження/Зупинити бота”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, українцям дозволять самостійно готуватися до теоретичного іспиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Експансію розпочато: Chery виведе на європейські ринки бренди Omoda, Jaecoo та Exlantix

Нова ціна та системи безпеки: водневий автомобіль Toyota Mirai оновили