in

В Україні з’являться нові номерні знаки: хто їх отримає та які будуть серії

У МВС України впроваджують кілька важливих змін у роботі сервісних центрів. Так, на нормативному та технічному рівнях врегульовано можливість виготовлення номерних знаків суб’єктами господарювання різних форм власності.

Відтепер підприємства, які мають намір виготовляти номерні знаки, зможуть подати у Головний сервісний центр МВС вичерпний перелік документів. Якщо всі документи відповідатимуть вимогам, Головний сервісний центр МВС впродовж 5 днів додасть його до Реєстру субʼєктів господарювання.

Після приєднання до Реєстру вони зможуть виготовляти номерні знаки на вибір замовника з окремими буквено-цифровими комбінаціями: ОА, ОВ, ОС, ОЕ, ОН, ОІ, ОК, ОМ, UB, UC, AG, AJ, DB, NA,  що врегульовано наказом МВС України від 30 січня 2024 року. Таким чином, процес присвоєння буквено-цифрової комбінації, виготовлення й видачі номерних знаків буде ще більш прозорим і позбавленим втручання посадових осіб.

Зазначається, що на сьогодні жоден суб’єкт господарювання не включений до Єдиного реєстру транспортних засобів, адже нормативні зміни щодо виготовлення номерних знаків було прийнято відносно нещодавно.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Україні зʼявляться нові серії автономерів ED, DC, DI та PD.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Дешевше $10 000: BYD представив доступний електромобіль Seagull EV Honor Edition

У Києві запрацював новий сервіс пошуку місць для парковки: подробиці