in ,

Український виробник спецавтомобілів «РЕФОРМ» отримав міжнародний сертифікат відповідності від Stellantis

Українська компанія «РЕФОРМ» вже кілька років успішно співпрацювала з Групою PSA, займаючись підготовкою і втіленням «в металі» різноманітних спеціальних автомобілів: ізотермічні і хлібні фургони, інкасаторські автомобілі, вантажопасажирські фургони, автомобілі для рятувальників і т.д.

За багато років успішної співпраці автомобільні партнери – у вигляді Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, і компанії «РЕФОРМ» – повністю переконалися у високій якості один одного. Прийшов час рухатися далі: до отримання сертифіката відповідності Концерну Stellantis.

Для проходження сертифікації була потрібна перевірка по 140 пунктам, які розділені на 12 категорій, що детально описують всі внутрішні виробничі процеси компанії. Наприклад:

– управління запитами від клієнтів;

– розробка продукції відповідно до вимог замовника;

– виробничий процес;

– контроль якості готової продукції;

– робота з ланцюжком поставки продукції до замовників;

– післяпродажне обслуговування, сервісна підтримка клієнтів.

Крім того, під час перевірки окрема увага приділяється кодексу поведінки і збереження конфіденційності, фінансовими показниками компанії, турботі про навколишнє середовище, соціальну політику. При цьому, щоб уникнути конфлікту інтересів, сертифікацією займається стороння третя особа. В даному випадку – французька інспекційної-сертифікаційна компанія Bureau Veritas.

Окрема увага під час перевірки для сертифікації приділялася саме броньованим автомобілям. Основна спеціалізація компанії «РЕФОРМ» – розробка конструкцій, виробництво і обслуговування броньованих і спеціалізованих автомобілів для банківських установ, силових відомств, аварійної газової служби та інших спецслужб, а також бронювання автомобілів VIP класу для приватних осіб на базі позашляховиків і легкових автомобілів. Їх перевага в тому, що компанія також надає послуги по сервісному обслуговуванню на власному СТО броньованих інкасаторських автомобілів, доопрацюваннго спецтранспорту за індивідуальними проектами, продажу та встановленню інкасаторських спецконтейнерів (кейсів) на спеціальні автомобілі. 

Наявність даного сертифіката говорить про те, що якість спец-автомобілів від «РЕФОРМ» повністю відповідає всім вимогам Концерну Stellantis: клієнт може бути повністю впевнений як у високій надійності і витривалості основного шасі автомобілів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, так і в створеній спец-надбудові від «РЕФОРМ». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Президент підписав закони про пільги для «зеленого» транспорту: як це стосується електромобілів

Британці представили PACES – скейборд-платформу для електромобілів нового покоління