in

У Нью-Йорку зафіксовано бум пожеж електровелосипедів

Лише місто Нью-Йорк повідомляє, що цього року кількість смертей, пов’язаних із пожежею батареї, вже подвоїлася порівняно з усім 2022 роком.

Популярність електровелосипедів у великих містах стрімко зростає, разом з цим також різко збільшується кількість їх пожеж. Серед головних причин – неякісні, або пошкоджені літій-іонні акумулятори. Лише цього року місто Нью-Йорк повідомило про 13 смертей у результаті пожеж акумуляторів електровелосипедів. Це вже вдвічі більше, аніж за весь 2022 рік.

Так, нещодавно у одному з магазинів з продажу та обслуговування електровелосипедів сталась пожежа, що зрештою забрала життя чотирьох людей у квартирах над магазином. У цьому випадку власник магазину порушив кілька правил щодо кількості пристроїв у одному місці та умов їх зберігання.

Чиновники кажуть, що справжньою проблемою є відсутність регулювання сфери електровелосипедів. Недостатні виробничі стандарти створюють батареї, які є менш міцними, а отже, схильними до перегріву, що призводить до пожеж.

“Нам просто потрібно зробити їх безпечними. Єдиний спосіб зробити їх такими – це впроваджувати тестування та сертифікацію”, – заявив Роберт Слоун, старший віце-президент і головний науковий співробітник UL Solutions.

UL Solutions — одна з компаній, яка випробовує та сертифікує батареї, щоб переконатися, що вони безпечні та надійні. Експерти компанії радять ніколи не залишати зарядний акумулятор на зарядному пристрої після процесу зарядки, та дотримуватись усіх інструкцій виробника.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Acer представив свій перший електровелосипед Ebii зі штучним інтелектом та GPS-локатором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Японія заборонила експорт гібридів та електромобілів до Росії

Mazda у США зняла з продажів свій єдиний електромобіль: у чому причина