in

У Франції побудували водневий електровелосипед із запасом ходу 150 км

Серійне виробництво водневого електробайку почнеться влітку 2023 року.

Французька компанія Pragma Mobility представила електричний велосипед на водневих паливних елементах – Alpha Neo. Інформація про водневий байк з’явилася на офіційному сайті виробника.

Alpha Neo оснащений електромотором потужністю 0,5 к.с. (встановлений у задньому колесі), 5-ступінчастою коробкою передач та датчиком контролю крутного моменту. Система водневих паливних елементів інтегрована в алюмінієву раму.

Запас водню зберігається у невеликому знімному балоні під тиском 300 бар. Від спеціального терміналу він поповнюється за 2 хвилини. Паспортний запас ходу – від 120 до 150 км залежно від швидкості. Максимально це – 25 км/год.

У байка світлодіодна оптика, гідравлічні дискові гальма та вбудований протиугінний пристрій. Уся важлива для велосипедиста інформація виводиться на 2,2-дюймовий дисплей на кермі.

Габаритна довжина велосипеда – 1903 мм, ширина – 647 мм, висота – 1052 мм. Сідло регулюється по висотою від 1,6 до 1,9 м. Завдяки алюмінієвій рамі важить електробайк лише 30 кг.

Виробництво Alpha Neo розпочнеться у червні 2023 року. За перші шість місяців планують зібрати 1000 велосипедів. Придбати водневий електровелосипед можна за 5640 євро або взяти в лізинг за 79 євро на місяць.

Як раніше повідомляв Autogeek, Delfast планує запустити завод з виробництва електробайків в США.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

єЧерга: в Україні запровадили електронну чергу для перетину державного кордону вантажівками

Спільних електрофургонів не буде: Rivian відмовились від співробітництва із Mercedes-Benz