in

Segway представив одразу два нових футуристичних електробайки

Компанія Segway у рамках виставки CES 2024 у Лас-Вегасі представила пару нових електричних байків. Перший – це електричний велосипед під назвою Xafari, а другий – електричний мотоцикл, відомий як Xyber.

“Ми раді представити наші Segway Xafari та Segway Xyber, що представляють собою значний крок вперед в інноваціях щодо електровелосипедів”, – сказав Алан Чжао, генеральний менеджер підрозділу Segway E-Bike.

Обидва електробайки демонструють кілька інтелектуальних функцій, включаючи “активне сприйняття сцени”, яке дозволяє велосипеду автоматично виконувати певні дії залежно від навколишнього середовища, наприклад вмикати та вимикати фари, блокувати велосипед і регулювати рівень потужності на ходу.

Велосипеди також інтегруються з додатками для мобільних телефонів і дозволяють контролювати дані в режимі реального часу. Вони оснащені засобами захисту від крадіжок.

Segway Xafari має ступінчасту рамну конструкцію з інтегрованою в раму знімною батареєю на 913 Вт*год. Задній двигун електробайка видає потужність у 750 Вт і забезпечує до 80 Нм крутного моменту.

Segway Xyber має електромотор з крутним моментом до 175 Нм. У компанії кажуть, що двигун достатньо потужний, щоб запропонувати час прискорення від 0 до 32 км/год за 2,5 секунди. Базову батарею ємністю 1440 Вт*год можна під’єднати до другої батареї, щоб забезпечити загальну ємність у 2880 Вт*год. Цього цілком достатньо для запасу ходу у 150 км.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електровелосипеди Yamaha стали ще доступнішими, адже компанія запустила нову онлайн-платформу продажів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Понад 1000 сил за $140 000: суббренд BYD представив розкішний електричний седан

Стали відомі найбільш популярні електромобілі 2023 року: які машини купували у США