in

Японія заборонила експорт гібридів та електромобілів до Росії

Японія ввела новий пакет економічних санкцій проти Росії, який забороняє експорт до країни-агресора нових та вживаних електромобілів, гібридів та авто з ДВЗ об’ємом більше 1900 куб.см.

Також Токіо забороняє експорт товарів, які можуть бути використані для військових потреб, включаючи сталь, пластикові вироби та електронні компоненти. Ширші економічні обмеження слідують за подібними кроками японських союзників. У травні глави держав “Великої сімки” зустрілися на саміті в Хіросімі, де було колективно погоджено позбавити Росію технологій і обладнання, які б дозволили Москві виробляти сучасні види озброєння.

У той час, як Toyota і Nissan припинили виробництво в Росії, деякі японські автовиробники продовжують продавати автомобілі в Росії. Однак у таких випадках транспортні засоби часто імпортуються за системою паралельного імпорту, багато з них виготовляються в Китаї, а не в Японії, і продаються через дилерів вживаних автомобілів.

Останні дослідження показують, що військові дії знищили нову російську автомобільну промисловість. До вторгнення в Україну російські споживачі купували близько 100 000 автомобілів на місяць, сьогодні ця цифра впала приблизно до 25 000 штук.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz відключив росіян від фірмового сервісу дистанційного керування автомобілем.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З двигуном від Tesla: легендарний японський суперкар перевели на електротягу

У Нью-Йорку зафіксовано бум пожеж електровелосипедів