in

Рідкісне явище: електромобіль Ioniq 5 пофарбували у жовтий і тепер він працює в таксі

Електричний кросовер Hyundai Ioniq 5 працює у таксі в Йорданії. Фото яскраво-жовтого кросовера з написом «TAXI» на даху з’явилося на офіційній сторінці місцевого магазину з продажу електромобілів у Facebook.

Багато хто вважає Hyundai Ioniq 5 одним із найдосконаліших електромобілів на ринку і для цього декілька кілька причин. Колісна база кросовера досягає 3000 мм, що дозволяє запропонувати просторий салон з достатнім простором для ніг пасажирів заднього ряду. Габарити моделі – 4635 х 1890 х 1605 мм.

Для порівняння, габарити Nissan Leaf, який часто використовується в українських службах еко-таксі, становлять 4445 х 1770 х 1550 мм. Розмір колісної бази 2700 мм.

І що не менш важливо для таксі – швидкість зарядки. За цим показником Ioniq 5 – один із найшвидших електромобілів на ринку. У разі підключення до зарядного пристрою постійного струму потужністю 350 кВт тягова батарея кросовера (77,4 кВт•год) поповнюється від 10 до 80% ємності за 18 хвилин.

Паспортний запас ходу Hyundai Ioniq 5 у задньопривідній версії з 19,0-дюймовими колісними дисками: 507 км у комбінованому циклі та 710 км у міському (за методикою WLTP). Nissan Leaf із батареєю максимальної ємності (62 кВт•год) здатен проїхати на одному заряді батареї 385 км.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Hyundai Ioniq 5 навчили рухатися в режимі “краба”.

За матеріалами: Carscoops

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Автомобілі Jeep офіційно повертаються в Україну: оголошено модельний ряд

Якою буде перша електрична Alfa Romeo Giulia: 1000 к. с. та запас ходу до 700 км