in

У найближчі п’ять років: продажі гібридів у США найближчим часом зростуть втричі

Більшість автовиробників швидко розширюють свої модельні ряди електромобілів. Здавалось. Варто очікувати росту їх продажів та занепаду авто з ДВЗ. Однак галузеві аналітики припускають, що продажі саме гібридів у наступні кілька років можуть збільшитись щонайменше втричі, адже нові електрифіковані авто демонструють великий потенціал на наступні кілька років.

За даними S&P Global Mobility, очікується, що продажі гібридів у США зростуть утричі протягом наступних п’яти років. Зокрема, фірма прогнозує, що 24% продажів будуть припадати на гібриди, 37% – на плагін-гібридні модифікації та до 40% на авто з ДВЗ та вбудованими у трансмісію малими електродвигунами.

Опитування показують, що висока вартість покупки, обмежений запас ходу, тривалий час заряджання та обмежена мережа заряджання все ще залишаються головними причинами, чому покупці у США утримуються від придбання електромобілів.

Зараз у США продається понад 60 гібридних моделей. З них Toyota і Lexus мають левову частку з 18 гібридами, Hyundai і Kia мають 7 моделей, Ford і Lincoln мають 6 варіантів, Stellantis має 3, а General Motors очікує випустити свій перший гібрид пізніше цього року. Незважаючи на численні гібридні варіанти, наявність у дилерських центрах США досить обмежена через високий попит.

Повідомляється, що Toyota, Ford і Stellantis, як очікується, наповнять ринок США “сотнями тисяч гібридних транспортних засобів” протягом наступних п’яти років, що стане альтернативою електромобілям для більш консервативної аудиторії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Volkswagen ID. Buzz перетворили на кемпер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Прототип майбутнього Nissan Leaf показали на закритій презентації: що про нього відомо

Продаватиметься по всьому світу: у Китаї дебютував електричний кросовер Kia EV5