in

Один-єдиний: автовиробник відкликає Range Rover PHEV через ризик пожежі

Компанія Jaguar Lang Rover заявила, що відкличе лише один плагін-гібридний позашляховик Range Rover через побоювання, що несправність може призвести до пожежі. Проблема пов’язана з недостатньо затягнутим болтом біля тягової батареї, через що в Range Rover PHEV може виникнути іскріння.

Автовиробник вперше дізнався про потенційну проблему після польового звіту в січні 2023 року. Він розпочав загальнозаводське розслідування, а до березня розіслав своїм дилерам повідомлення про необхідну перевірку, щоб запобігти продажу потенційно небезпечних транспортних засобів.

Проте компанія продовжувала досліджувати цю проблему, і в квітні Комітет із безпеки та відповідності продуктів JLR запросив повне дослідження дефекту. Було виявлено, що причиною проблеми може бути ослаблений болт.

Зокрема, було встановлено, що болт, який з’єднує шину з високовольтною батареєю, був неправильно встановлений. Це означає, що можливо не досягнуто необхідної сили затиску між частинами, що може призвести до виникнення дуги, сильного нагрівання та проплавлення корпусу батареї, що може спричинити пожежу.

В результаті, автовиробник лише на одному автомобілі проведе заміну модуля високовольтної батареї, звичайно це станеться безкоштовно для власника.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, Range Rover Velar перетвориться на електромобіль одним з перших в модельному ряді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Виробництво електромобілів Chevrolet Bolt EV та EUV продовжено ще на місяць: кінцеву дату не називають

Розсекречено новий бюджетний електрокросовер Geely Geometry E Firefly за $11 000