in

Турецька Otokoc розглядає можливість виробництва електромобілів у Львові

Компанія Otokoc Ukraine та Львівска міська рада обговорюють можливість співробітництва у сфері розвитку електротранспорту.

Представники компанії зустрілися з мером Львова Андрієм Садовим та обговорили можливість організації виробництва електромобілів у місті. Також в планах спільний розвиток електротранспорту, що співпадає з метою міської влади, по перетворенню Львова в «зелене» місто.

Зі слів Садового, за останні роки на розвиток велоінфраструктури та закупівлю нових електробусів та тролейбусів з автономним ходом місцевих виробників місто витратило біля 1,5 млрд грн.

«Львів був лідером з виробництва автобусів та тролейбусів у часи СРСР. Ми відновлюємо виробництво, але воно ще не дуже потужне, адже тільки громадський транспорт України потребує понад 30 000 одиниць. Це дуже великий об’єм. Сьогодні модними стають електромобілі. Львів – прекрасне місто для їх виробництва. Ми дуже зацікавлені співпрацювати у таких масштабних проєктах. Львів має гарні тенденції, треба тільки найти партнерів, які готові в це інвестувати», – прокоментував зустріч з турками Садовий.

Турецька компанія Otokoc розпочала свою діяльність в Україні у 2017 році. Створене нею ТОВ «Otokoc Ukraine» має право надавати послуги з оренди автомобілів на території України під торговою маркою Budget. Також компанія надає послуги з оренди автомобілів, лізингу транспортних засобів та транспортного обслуговування і является офіційним імпортером паливно-мастильних матеріалів торгової марки OPET. 

В Україні її офіси працюють у Львові, Києві та Одесі. Також вони відкриті у Туреччині, Азербайджані, Казахстані, Угорщині, Грузії, Північний частині Кіпру та в Греції.

Як раніше повідомляв Autogeek, стартап Delfast запускає виробництво електробайків в Україні.

За матеріалами: Львівська міська рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Велика прес-конференція: група Stellantis в Україні поділилася результатами роботи за 9 місяців 2021 року

JEEP стає частиною концерну Stellantis Україна: що це означає для бренда