in

Стартап Delfast запускає виробництво електробайків в Україні: збиратимуть до 50 штук на місяць

Серійне виробництво електровелосипедів налагодять на базі київського підприємства АТ «ЕЛМІЗ».

Як вже раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Delfast зібрала понад 3 млн доларів від інвесторів на краудфандовій платформі.

Тепер український стартап Delfast і київське підприємство АТ «ЕЛМІЗ», яке спеціалізується на виробництві високотехнологічної та наукомісткої продукції для космічної, військової, гірничо-шахтної галузі, сільського господарства та електромобільності уклали угоду про спільне виробництво електровелосипедів Delfast.

Перші п’ять електробайків будуть готові вже у травні 2021 року, а до кінця року виробництво збільшать до 50 одиниць на місяць. За словами засновника Delfast Данила Тонкопія, у АТ «ЕЛМІЗ» є все необхідне для виробництва електровелосипедів, які відповідатимуть всім вимогам розробників: технологічна база, висококваліфікований персонал та величезний досвід виробництва складної електроніки, космічних систем та зарядних станцій для електротранспорту.

При цьому стартап не відмовляється від раніше заявленої мети – створення власного виробництва електробайків у Україні. Для цього Delfast у листопаді 2020 року оголосив збір коштів на краудфандинговій платформі Fundable та всього за 3 місяці зміг зібрати 3,4 мільйона доларів, на 400 тисяч більше, ніж планувалося. Ці кошти будуть спрямовані на збільшення виробничої потужності, забезпечення надійного контролю якості та інші напрямки розвитку виробництва.

Київське підприємство АТ «ЕЛМІЗ» запускає виробництво електробайків українського стартапу Delfast.

Як раніше повідомляв Autogeek, українські електробайки Delfast прийняли на службу до поліції Мексики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Сервіс BlaBlaCar купив український стартап Octobus: суму угоди не розголошують

Електрокросовер Hyundai Kona Electric йде з рідного ринку: компанія припиняє продаж через проблеми