in

Як електробайки Delfast допомагають на фронті палити ворожі танки

Український стартап Delfast передав Збройним силам України свої електробайки.

Про це повідомив засновник компанії Данило Тонкопій.

Раніше ми писали про те, що українські військові отримали електробайки від компанії Eleek. Й тепер стало відомо, що засники Україні також користуються й електробайками Delfast.

«Багато хто надіслав мені посилання про те, як українські електробайки передали ЗСУ, і запитують – «це Delfast?» Відповідаю – ні, це не Delfast. У ЗМІ показали електробайки іншого українського виробника – Eleek, із Тернополя.

Чи допомагає Delfast ЗСУ електробайками? Так. Ми передали електробайки на передову у перші тижні війни..,» – зазначив Тонкопій.

За його словами, відразу про те, що українські військові користуються електробайками Delfast, було заборонено. Й тільки після дозволу командування були опубліковані відповіді фото. Зокрема, на знімках зображено, як ЗСУ возять на електробайках Delfast протитанкову зброю NLAW. 

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія DelFast, український виробник електробайків, планує просувати на американський ринок мотоцикл «Дніпро», який випускався київським мотоциклетним заводом з 1968 по 2012 рік.

За матеріалами: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Партію безшумних електробайків ELEEK вже передали на передову до ЗСУ: фото та відео

Проміняли нафту на електрику: Shell та ABB побудують мережу швидкісних електрозаправок у Німеччині