in ,

Електрокросовер Hyundai Kona Electric йде з рідного ринку: компанія припиняє продаж через проблеми

Південнокорейський електричний кросовер йде з рідного ринку, але залишається в Європі та США.

Електричний кросовер Hyundai Kona Electric, який ще до не давнього часу носив звання бестселера марки, йде з рідного ринку. Компанія прийняла рішення зупинити продажі електромобіля в Південній Кореї через загоряння батарей, яке призвело до падіння попиту. Як повідомляється, в порівнянні з 2020 роком продажі моделі в першому кварталі 2021 року впали на 40%.

Цікаво, що у Північній Америці продажі моделі продовжать, хоча в США кросовер також потрапляв під відкликання. Залишиться Hyundai Kona Electric і на ринку Європи. Для цих ринків компанія підготувала оновлену версію кросовера з переробленої зовнішністю, ідентичною силовою установкою і «розумною» зарядної системою з можливістю управління через додаток BlueLink. Оновлений електромобіль компанія показала в листопаді 2020 року.

Для внутрішнього ринку покращений Kona Electric не був призначений вже спочатку, а виробництво його попередника завершилося в березні 2021 року.

Hyundai зосередиться на просуванні нового електричного флагмана – Ioniq 5, створеного за мотивами ретро-концепту Hyundai 45, який, в свою чергу, є сучасною версією першої самостійної моделі марки – Pony Coupe 1974 року. Авторство купе належить легендарному Джорджетто Джуджаро.

Як раніше повідомляв Autogeek, визначено причину загоряння електромобілів Hyundai Kona.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стартап Delfast запускає виробництво електробайків в Україні: збиратимуть до 50 штук на місяць

Відео дня: електромобіль Hummer показав, як працює “режим краба”