in

“Це лише початок”: перші вантажівки Tesla Semi нарешті доїхали до замовників

Tesla через п’ять років після презентації електровантажівки Semi нарешті передав клієнту перші серійні моделі.

Перші електровантажівки Tesla Semi отримала компанія Pepsi. Всього компанія замовила у Tesla 100 автомобілів.

Tesla вперше показала електровантажівку Semi у 2017 році. Спочатку ціна за автівку складала 150 000 доларів за модифікацію з запасом ходу 480 км та 180 000 доларів за версії з запасом ходу 800 км. Під час презентації електровантажівки в Tesla обіцяли, що поставки почнуться за два роки, тобто у 2019 році.

У квітні 2020 року Tesla офіційно відсунула дату доставки до 2021 року, посилаючись на затримки виробництва та проблеми з ланцюгом поставок, спричинені пандемією коронавірусу. Однак лише через два місяці після цього, у травні 2020 року, Маск заявив, що необхідно зробити все можливе і запустити Tesla Semi у масове виробництво.

Однак згодом дату доставки знову перенесли, цього разу на 2022 рік. Цього разу такий крок пояснили глобальним дефіцитом процесорів і обмежену пандемією можливість виробництва нових акумуляторів Tesla. 

Й ось нарешті перші поставки відбулися. 

«Перші поставки вже є», — звернувся Маск до Кірка Таннера, генерального директора PepsiCo Beverages у Північній Америці, та Стівена Вільямса, генерального директора PepsiCo Foods у Північній Америці, на церемонії передачі електровантажівок.

Як раніше повіломдяв Autogeek, у США помітили три електротягачі Tesla Semi. Це передсерійні прототипи вантажівки, які вивели на тести на дороги загального користування.

За матеріалами: engadget.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нові автомобілі, міста та формат: що зміниться в наступному сезоні Formula E

Запас ходу електромобіля Toyota BZ4X виявився вдвічі меншим за паспортний: компанія оголосила перевірку