in ,

Стерильність, як в операційній: Mercedes-Benz розробив нову систему очищення повітря в салоні автомобіля

Першим нову систему очищення повітря отримає майбутній флагман електричної лінійки суббренда Mercedes-EQ – ліфтбек Mercedes-EQS.

Mercedes-Benz розробив нову систему фільтрації повітря вперше в автоіндустрії сертифіковану за міжнародним стандартом DIN EN 1822. Мова йде про високоефективний підвісний сажевий фільтр HEPA (High Efficiency Particulate Arrestance), який встановлюється в підкапотному просторі на місці двигуна внутрішнього згоряння. Його робочий об’єм близько 10 літрів, розмір – трохи більше чотирьох аркушів формату А4. Система відфільтровує дрібнодисперсні аерозольні частинки PM 2.5, оксиди азоту, діоксид сірки та неприємні запахи, забезпечуючи, як стверджується, бактеріологічну чистоту як у сучасній операційній.

Нова система фільтрації розроблена в рамках стратегії Progressive Luxury (прогресивна розкіш), згідно з якою Mercedes-Benz «відкриє клієнтам доступ до інноваційних технологій та екологічним сервісам мобільності». Першим її отримає електричний ліфтбек Mercedes-EQS, прем’єра якого очікується у 2021 році.

Разом з ним дебютує й нова архітектура для електромобілів EVA (Electric Vehicle Architecture), яка стане основою ще для чотирьох повністю електричних моделей класу люкс.

Також для Mercedes-Benz EQS заявлений інформаційно-розважальний комплекс MBUX наступного покоління з системою машинного навчання, розпізнаванням голосових команд, тривимірною графікою та доповненою реальністю.

За попередньою інформацією, Mercedes-Benz EQS отримає два електродвигуни та літій-іонну батарею ємністю не менше 70 кВт·год. Запас ходу складатиме близько 500 км.

Як раніше повідомляв Autogeek, автомобілі Mercedes-Benz вбрали в “потворну” ліврею до Нового року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Huawei анонсувала розумний автомобільний дисплей за $260

Новий виробник електромобілів Alpha Motor Corporation вийшов на ринок з цікавим купе