in ,

Розкішні електромобілі ZEEKR офіційно виходять на європейський ринок: названо перші моделі

Електромобільний бренд ZEEKR (Zikr) оголосив на Шанхайському автосалоні 2023 року, що представить свої розкішні електромобілі в Європі. Запуск у цьому ключовому регіоні знаменує собою важливу віху в амбітній глобальній стратегії зростання бренду.

Першими моделями для Європи є флагманський ZEEKR 001 luxury shooting brake, який забезпечить запас ходу близько 600 км (за умови омологації WLTP), і міський позашляховик ZEEKR X.

Вони дебютують у Швеції та Нідерландах наприкінці 2023 року, а незабаром з’являться інші країни та моделі.

ZEEKR 001

Збудовані на електромобільній архітектурі SEA, ZEEKR 001 і ZEEKR X запропонують покупцям у Європі неперевершений баланс дизайну, технологій, динаміки водіння, продуктивності та безпеки, а також велику дальність і швидку зарядку.

Автомобілі ZEEKR створені навколо філософії, орієнтованої на людину, яка гарантує, що кожен елемент транспортного засобу ретельно розглядається, щоб покращити та збагатити враження від водіння. У той же час розширене підключення, включаючи оновлення програмного забезпечення бездротовим зв’язком, гарантує, що транспортні засоби можуть адаптуватися до потреб споживачів, що змінюються з часом.

ZEEKR X

ZEEKR 001 і ZEEKR X були розроблені з урахуванням цих вимог із самого початку в глобальних центрах дизайну та досліджень і розробок ZEEKR у Гетеборзі, Швеція. Європейська команда ZEEKR, що складається з понад 1500 інженерів і дизайнерів, уже працює та створила кілька успішних моделей для Geely Group. Їхній багаторічний досвід є основною перевагою для успішного входження ZEEKR в Європу.

Глобальний генеральний директор ZEEKR Енді АН сказав:

«Минуло лише два роки з того часу, як ми представили наш перший сучасний електромобіль – ZEEKR 001. Реакція клієнтів на наш бренд була неймовірною: вже продано понад 93 000 одиниць. асортимент виріс із додаванням ZEEKR 009, а тепер і з ZEEKR X, що ще більше розкриває наш потенціал зростання. Після останнього раунду фінансування серії A, який залучив 750 мільйонів доларів, ZEEKR оцінили в 13 мільярдів доларів, і, спираючись на цей успіх, ми раді запустити наш бренд у Європі як ключовий крок у нашій глобальній стратегії».

Європейська штаб-квартира ZEEKR буде розташована в Амстердамі, Нідерланди, і буде домом для команди керівників, які обіймали керівні посади в інших виробниках автомобілів преміум-класу та класу люкс.

Спірос Фотінос, генеральний директор ZEEKR Europe, сказав:

«Європейські споживачі все більше готові переходити на електромобілі та більш, ніж будь-коли, відкриті до нових технологічних брендів, особливо тих, які зосереджені виключно на електромобілях. Завдяки ресурсам, знанням і досвіду, ZEEKR має хороші можливості, щоб запропонувати електромобілі світового класу, інноваційні послуги та винятковий досвід, який зробить перехід на електрику легшим, ніж будь-коли, дозволяючи нам зробити внесок у більш стійке майбутнє».

ZEEKR глибоко вивчив і зрозумів потреби європейських споживачів предметів розкоші, які готові перейти на EV, а також проблемні точки існуючих клієнтів EV. Їхнє занепокоєння щодо зарядки, запасу ходу, надійності та залишкової вартості буде вирішено за допомогою унікального підходу «єдиного вікна», який охоплює 360-градусну комбінацію послуг, включаючи, серед іншого, фінансування, страхування, зарядку та рішення для підключення.

ZEEKR також приділяє велику увагу якості транспортних засобів. Це забезпечується суворими стандартами, за якими кожен автомобіль виготовляється на заводах ZEEKR Intelligent. Завдяки найсучаснішій системі керування 5G+, яка керує всім виробничим процесом, і технології штучного інтелекту навіть незначні дефекти чи відхилення можна швидко помітити та виправити, забезпечуючи високу якість продукту.

Про ZEEKR

ZEEKR — це світовий бренд розкішних технологій електромобільності від Geely Holding Group. ZEEKR прагне створити повністю інтегровану екосистему користувача з інноваціями як стандарт. Бренд використовує архітектуру стійкого досвіду (SEA) і включає власні технології акумуляторів, системи керування акумуляторами, технології електродвигунів і ланцюг поставок електромобілів.

Центр досліджень і розробок був заснований більше десяти років тому в Гетеборзі, Швеція, і може похвалитися найсучаснішим обладнанням і досвідом світового рівня. Команда інженерів, що базується тут, працює над основними технологіями, включаючи архітектури транспортних засобів, трансмісію, шасі та вдосконалені системи допомоги водієві (ADAS). Вони також співпрацюють зі стартапами, інноваційними центрами та академічними колами у Швеції та з усього світу, щоб прокласти шлях до сталої мобільності майбутнього.

Глобальний центр дизайну, також розташований у Гетеборзі, є штаб-квартирою для різноманітної міжнародної команди, яка працює в таких дисциплінах, як дизайн екстер’єру та інтер’єру, колір, матеріали, людино-машинний інтерфейс (HMI), а також цифрове та фізичне моделювання. Внутрішня частина будівлі має відкрите планування, щоб заохотити всі команди працювати разом як єдину об’єднану групу.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що в Україні зʼявився перший електромобіль Zeekr 001.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Запас ходу 560 км: найпотужніший електромобіль бренду BMW i7 M70 представлено офіційно

Майже 600 км без підзарядки: представлено розкішний електрокросовер Mercedes-Maybach EQS 2024