in

Розкішні електромобілі HiPhi зняли з виробництва: у чому причина

Одні з найнезвичніших електромобілів у світі випускає китайська компанія Human Horizons під маркою HiPhi, точніше випускала. Автовиробник був змушений припинити їх виробництво, усі співробітники підприємства відправлені у відпустку щонайменше на півроку.

Крім цього, співробітникам підприємства затримують зарплати: за січень вони отримають належні їм виплати лише наприкінці лютого, а коли їх розрахують за лютневі дні, поки невідомо.

Раніше джерела повідомляли про серйозні фінансові проблеми та швидке банкрутство Human Horizons. На сьогодні під брендом HiPhi продається три авто – кросовери X та Y, а також ліфтбек під назвою Z.

Справа в тому, що їхня розробка коштувала значних інвестицій. До того ж, Human Horizons платить KIA, на заводі якої збираються її електромобілі. Тим більше, що потужності підприємства далекі від максимальної завантаженості: завод розрахований на 150 тисяч автомобілів на рік, але виробляється там зовсім небагато HiPhi. Наприклад, у 2021 році було продано 4237 машин, у 2022 – 4349 штук, а в 2023 – всього 4829 машин.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, китайський електромобіль HiPhi виграв змагання з запасу ходу у екстремальних умовах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Названі найменш надійні електричні кросовери: які проблеми виникали найчастіше

Більше не сплутаєш: електричні кросовери Volvo змінили назву та суттєво оновились