in

Більше не сплутаєш: електричні кросовери Volvo змінили назву та суттєво оновились

Компанія Volvo оголосила, що електричні кросовери XC40 Recharge і C40 Recharge тепер називатимуться EX40 і EC40. Нові назви приводять моделі EX40 і EC40 у відповідність до решти електричної лінійки Volvo (EX30, EX90 і EM90).

Це також допомагає EX40 ще більше відрізнятися від XC40 з ДВЗ, який зберіг свою стару назву, що полегшує клієнтам відрізнити електромобілі від гібридів. Гібридні версії XC40 також втрачають позначку Recharge і називатимуться просто T6 і T8.

Окрім нових шильдиків, EX40 і EC40 отримають переваги від нового пакета програмного забезпечення Performance, що додає 34 к.с. потужності. Цікаво, що оновлення може додати потужності вже проданим електромобілям на окремих ринках у рамках спеціального оновлення програмного забезпечення по повітрю.

До 2030 року Volvo прагне стати виробником виключно електромобілів. Минулого року на частку електромобілів припадало 16 відсотків світового обсягу продажів Volvo. Ця цифра може здатися не такою вражаючою, але вона являє собою 70-відсоткове зростання з року в рік і, як очікується, зросте далі в 2024 році завдяки новинкам бренду.

Крім EX30, EX40, EC40, EX90 і EM90, Volvo пообіцяла, що “ще кілька нових моделей” приєднаються до лінійки з нульовим рівнем викидів найближчим часом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volvo Cars створює новий тестовий майданчик для розробки електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Розкішні електромобілі HiPhi зняли з виробництва: у чому причина

Від $55 950: гібридний Toyota Land Cruiser отримав офіційний цінник