in

Понад 1000 сил: HiPhi анонсувала випуск надпотужного електромобіля

Компанія HiPhi готується представити конкурента електромобілям Tesla Model S Plaid і Lucid Air Sapphire з потужністю понад 1000 сил.

Добірка патентних зображень і тизерів із Китаю показала, що електричний седан HiPhi Z незабаром отримає спортивну версію. У базовій комплектації HiPhi Z має пару електродвигунів, які разом видають 672 к.с. потужності і 820 Нм максимального крутного моменту. Це солідні цифри для електричного седана, але щоб боротись з такими транспортними засобами, як Tesla Model S Plaid, Lucid Air Sapphire, чи новим Porsche Taycan, які мають в арсеналі понад 1000 к.с., треба мати істотно більше потужності на колесах.

Зазначається, що нова версія седану Z зазнала серйозних аеродинамічних змін. Машина отримала новий аеродинамічний обвіс. HiPhi також розробив новий капот для автомобіля, який, здається, має канал для відведення повітря.

Потужний варіант HiPhi Z також буде оснащений унікальними колісними дисками та виготовленими на замовлення бічними порогами з великими плавниками. Найбільш дивовижні зміни – в задній частині електромобіля, де з’явилась пара спойлерів на даху, і ефектний дифузор.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche показала найшвидший електромобіль Taycan потужністю понад 1000 сил.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від Citroen C3 до Fiat Panda: Stellantis на бюджетній платформі побудує 7 нових моделей електромобілів

Більший запас ходу за менші гроші: електромобіль Kia EV6 отримав нову версію