in

Купуєш електричний гіперкар за $2 млн – зарядка безкоштовно: Rimac об’єднався з мережею IONITY

Виробник електричних гіперкарів Rimac заключив договір про співпрацю з найбільшою в Європі мережею швидкісних зарядних станцій IONITY.

Відтепер власники Rimac Nevera, який випущений тиражем всього лиш у 150 екземплярів, отримають вісім років необмеженої безкоштовної зарядки на всіх станціях IONITY, розташованих у 24 країнах Європи. Нагадаємо, що ціни на гіперкар від Rimac стартують з позначки близько 2 млн доларів.

“Коли люди думають про Rimac, вони думають про рекордну продуктивність, яку забезпечує Nevera, а також про новаторські технології в основі компанії. Тим не менш, Nevera в першу чергу розроблявся як авто класу GT для подорожей, а не електромобіль для треку. Співпраця з IONITY дозволяє нам вивести цей досвід на новий рівень”, – зазначив Мате Рімак.

Завдяки сучасній силовій установці та літій-марганцево-нікелевій батареї ємністю 120 кВт*год, гіперкар Nevera забезпечує запас ходу у 490 км за циклом WLTP і здатен заряджатись на станціях потужністю до 500 кВт. Таким чином, надпотужний електромобіль на станціях IONITY із потужністю заряджання 350 кВт зможе зарядити акумулятор від 0% до 80% лише за 25 хвилин.

Окрім того, IONITY також встановить потужну зарядну станцію у кампусі Rimac неподалік Загреба, Хорватія, який зараз будується. Центр із шістьма зарядними пристроями IONITY буде доступний цілодобово та без вихідних для громадськості та відвідувачів кампусу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Rimac Nevera став найшвидшим електромобілем на Нюрбургрингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Підмітання велосипедних доріжок в Сіетлі довірили міні-електромобілям: ось як це працює

Масштабний закуп: Узбекистан замовив у BYD 2000 електробусів