in

Покажуть у найближчі чотири роки: Volkswagen готує 11 нових електромобілів

Volkswagen оголосив, що має намір представити 11 нових електромобілів до 2027 року, що на один більше, ніж планувалося спочатку.

“До 2027 року ми як бренд виведемо на ринок одинадцять нових електричних моделей”, – зазначив генеральний директор Volkswagen Passenger Cars Томас Шефер. Він зробив це оголошення напередодні Мюнхенського автосалону, де Volkswagen публічно представив свій новий ID.2 GTI.

Рішення Volkswagen випустити більше нових електромобілів, ніж планувалося спочатку, не є несподіванкою, враховуючи, скільки було інвестовано в нову електричну платформу SSP. Чим більше продуктів німецький автовиробник зможе створити на новій архітектурі, тим більшою буде економія, і тим прибутковішими будуть зусилля автовиробника в області електрифікації модельної лінійки.

Volkswagen наполегливо працює над зменшенням витрат за всіма напрямками, але, незважаючи на кілька проблем у цьому відношенні, Шефер каже, що ринку не вдасться втягнути компанію у цінову війну на пониження.

“Ми не беремо участі в цінових війнах. З мого досвіду, купівля частки ринку через ціну є нежиттєздатною”, – додав він.

Шефер вірить у силу бренду та очікує, що найближчим часом ситуація покращиться. Ми знаємо, що Volkswagen розробляє багато нових електромобілів різних класів. Хоча на сьогодні майже неможливо передбачити, яка із моделей з ДВЗ зникне з лінійки Volkswagen першою.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, в Німеччині стартувало виробництво флагманського електромобіля Volkswagen ID.7.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BMW анонсував електричний кросовер Neue Klasse: опубліковане перше фото

Дешевше $33 000: оголошено попередню ціну на електромобіль Volkswagen ID GTI