in

Volkswagen активно розробляє автопілот для серійних авто: коли та на яких машинах з’явиться

Volkswagen сподівається стати першим виробником автомобілів, який запровадить серійне виробництво машини з автопілотом четвертого рівня за допомогою ізраїльського технологічного стартапу Mobileye. Відомо, що платформою для машини на автопілоті слугуватиме електромобіль ID.Buzz, а Mobileye забезпечить програмне та апаратне забезпечення.

“Для запуску автономних шаттлів у великих кількостях потрібна співпраця з боку сильних партнерів. Ми розробляємо перший повністю автономний серійний автомобіль, використовуючи розробки Mobileye”, – сказав Крістіан Сенгер, керівник автономного підрозділу Volkswagen.

Система автономного керування складатиметься з 13 камер, дев’яти датчиків lidar, п’яти радарів і двох незалежних високопродуктивних комп’ютерів. Автомобіль буде здатний формувати 360-градусну картину свого оточення в будь-який час.

Система буде весь час підключена до Інтернету, щоб використовувати дані з потоку інших учасників дорожнього руху та стежити за тим, що відбувається за межами її поля зору. Це означає, що ID. Buzz AD, як її називають, працюватиме лише в певних географічних зонах.

Volkswagen очікує, що ID. Buzz AD буде готовий до використання на дорозі, починаючи з 2026 року. Однак нова технологія буде використовуватися в усьому VW Group. Автовиробник каже, що модулі, які використовуються в електричному мінівені, також будуть використовуватися для автономних систем нижчих рівнів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Volkswagen зареєстрував майже десяток моделей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Fiat 500e може отримати бензиновий двигун: як використовуватиметься

Оновлений комерційний фургон Volkswagen Crafter отримав підтримку ChatGPT: подробиці