in ,

Починаючи з 2023 року Renault Trucks пропонуватиме виключно електричні транспортні засоби

Починаючи з 2023 року Renault Trucks пропонуватиме виключно електричні транспортні засоби

Renault Trucks анонсувала лінійку електровантажівок для всіх сегментів ринку.

Renault Trucks анонсувала лінійку електровантажівок, яка з’явиться у продажу у 2023 році. Такі вантажні автомобілі будуть доступними для всіх сегментів, а саме для перевезень, будівництва та дистрибуціі. Для того, щоб впевнено крокувати до поставленої мети в Renault Trucks приняли рішення створити окрему організацію, яка буде відповідати за цей напрямок. Цим Renault Trucks ще раз підкреслила свої наміри по випуску електричних транспортних засобів.

Окрім того, Renault Trucks має намір в найближчі 30 років стати вуглецево-нейтральною компанією. Варто зазначити, що строк служби вантажівок становить мінімум 10 років, це означає, що всі випущені до 2040 року вантажівки будуть «зеленими». Важливу роль у цьому відіграє технологія паливних елементів fuel cells та електричні батареї в цілому.

Наразі французький виробник може похвалитися найбільшою на ринку модельною лінійкою повністю електричних вантажівок повною масою від 3,1 до 26 тон. До неї входять різноманітні моделі, які без проблем зможуть задовольнити вимоги будь-якого клієнта, адже вони можуть використовуватися для доставки вантажів, міських перевезень або збирання відходів та інше. Попри це компанія має намір поширити електрифікацію транспортних засобів на всі сегменти.

Починаючи з 2023 року на ринку, з’явиться тягач Z.E. призначений для регіональних та міжрегіональних перевезень. Трохи раніше виробник почне продаж електровантажівок для будівництва, а вже з 2025 року запропонує декілька автомобілів з водневими паливними елементами, переважно, для магістральних перевезень.

У досягненні своїх цілей компанія Renault Trucks спирається на спеціалізовані підрозділи, як у сфері досліджень, так і розробок та приділяє багато уваги післяпродажному обслуговуванню. Вирішувати основні технологічні виклики компанія планує шляхом стратегічного партнерства, а також спираючись на синергію у межах Volvo Group, до якої вона належить.

Renault Trucks співпрацює з недавно створеним підрозділом Volvo Energy, який займається розробкою автомобілів середньої вантажопідйомності, постачанням, повторним використанням та переробкою акумуляторних батарей, а також рішеннями для їхнього повторного заряджання. Також в цьому напрямку вигідним для французької марки буде партнерство зі стратегічним альянсом Volvo Group – Samsung SDI. Крім того, на початку 2023 року Renault Trucks завершить будівництво нового науково-дослідного центру X-Tech Arena у Ліоні. У цей проєкт компанія інвестує 33 млн. євро.

Нагадуємо, що раніше Autogeek повідомляв про те, що Renault представила новий Kangoo Van E-TECH Electric.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Починаючи з 2023 року Renault Trucks пропонуватиме виключно електричні транспортні засоби
Власники електромобілів в Україні отримали 4000 зелених номерів: статистика

Власники електромобілів в Україні отримали 4000 зелених номерів: статистика

Genesis поділився тизером нового електричного седану та оголосив дату його дебюту

Genesis поділився тизером нового електричного седану та оголосив дату його дебюту