in

Підвів “автопілот”: Tesla завезла водія до центру ставка

Tesla Model 3 під керівництвом системи Full Self-Drive (FSD) в’їхала прямо у ставок. І водій, і система автономного водіння проігнорували знак, що свідчить про наявність водойми попереду.

Американський електромобіль, ймовірно, потрапить на майданчик для розпродажу по запчастинам. Водій не отримав травм та зміг самостійно вибратись з машини. Але він добре засвоїв урок, адже за правилами компанії для того, щоб тримати машину під контролем, потрібно задіювати людські очі, руки та мозок.

Подія трапилась на шосе за межами міста Моно у штаті Каліфорнія, що в США. На машині була активована бета-версія системи FSD. Електромобіль рухався зі швидкістю близько 90 км/год. На узбіччі шосе було встановлено жовтий знак із написом “Затоплено”, але фірмовий автопілот його повністю проігнорував.

Власник машини думав, що система знає, що робить, тому він вирішив просто дозволити Tesla робити свою справу. Але машина продовжувала рухатися зі швидкістю 90 км/год без ознак уповільнення. Кадри, зняті камерою машини, доводять, що електромобіль ніяк не міг знизити швидкість при наближенні до води.

Електромобіль втратив зчеплення з дорогою, коли потрапив у затоплену зону, здійснив аквапланування і почав ковзати до лівої сторони дороги, зрештою впавши у ставок.

Цікаво, що після інциденту власник “Тесли” вимагає від місцевої влади та автовиробника компенсацію, подавши до суду на них обох. Але шанси на перемогу є мінімальними. Саме водій був тим, хто проігнорував знак, встановлений на узбіччі дороги.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у Китаї розпочалося пробне виробництво оновленої моделі електромобіля Tesla Model 3 Highland.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-AMG тестує одразу два нових плагін-гібридних E-Class

Volkswagen випробовує Multivan з наметом на даху на треку Нюрбургринга