in

Переважають два бренди: стало відомо, які електромобілі купували українці у перші три місяці року

За перший квартал 2024 року українці придбали понад 14 тисяч електромобілів. На першому місці Tesla з результатом у 2746 авто, на другом місці – Volkswagen з 2152 проданими авто на електротязі, трійку замикає Nissan з 1764 проданими авто. Також до ТОП-10 увійшли Hyundai, Audi, Honda, BYD, Renault, Jaguar та BMW.

Загалом українські прихильники електромобілів придбали машини 64 брендів, серед яких Rolls-Royce, Lotus, Cadillac, Subaru тощо. Судячи зі статистики, найбільше машин було завезено з Китаю.

Нагадаємо, що у березні 2024 року українці придбали 4333 електромобілі. Загалом станом на 1 квітня в Україні зареєстровано 96 415 авто на електротязі. Як і раніше, перше місце за кількістю електромобілів утримує Київ з показником у 15 508 машин. У березні в столиці з’явилось 553 нових електромобілі.

На другому місці Львівська область, автопарк електромобілів у якій за останній місяць збільшився на 548 авто. У п’ятірці регіонів-лідерів також значаться Дніпропетровська, Одеська та Київська області з результатами у 385, 296 та 342 авто відповідно.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, продажі електромобілів у Німеччині впали одразу на 55%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

BorgWarner розробив зарядну станцію для електромобілів потужністю майже 1000 кВт: де встановили

Проміняв електромобілі на гібриди: Ford суттєво відкладає виробництво авто на електротязі