in

Нові електромобілі втрачають до половини своєї вартості за рік: опубліковано рейтинг

На електромобілі припадає половина з 10 автомобілів, які найбільше знецінилися після року експлуатації, що робить їх потенційно цікавими варіантами на ринку вживаних авто. угодами для вживаних автомобілів.

Якщо вас цікавить лише сума, яку ви можете заощадити, немає кращого сегмента, ніж електромобілі. Згідно з дослідженням iSeeCars, великі питання стосовно ресурсу батарей вплинули на стрімке падіння цін на електромобілі на вторинному ринку. Електромобілі Volkswagen ID.4, Hyundai Ioniq 5, Kia EV6 і Nissan Leaf втрачають понад 30 відсотків своєї вартості в перший рік володіння.

Однак “королем амортизації” є Mercedes-Benz EQS. При середній ціні вживаного електромобіля у 71 231 долар, покупці можуть заощадити до 65 143 доларів, або 47,8 відсотка вартості нового авто, купуючи вживаний електромобіль.

У попередніх опитуваннях ціна була названа одним із головних факторів, що перешкоджає зростанню кількості електричних транспортних засобів на дорогах у Європі та США, але дані iSeeCars свідчать про те, що якщо покупці готові купувати вживані машини, то ціни на електромобілі з пробігом цілком прийнятні.

Наприклад, через рік Nissan Leaf втрачає 45,7% своєї вартості та коштує в середньому 18 756 доларів. За даними дослідження, серед електромобілів, які найменше подешевшали за останні 12 місяців, лідируючі позиції займають Tesla Model X і Model Y. Остання втратила 8,3 відсотка своєї вартості, а більший електричний кросовер подешевшав лише на 6,9 відсотка.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, продажі електромобілів Volvo суттєво падають, компанія може змінити стратегію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: електромобіль Mercedes-Benz G-Class показав ефектний дрифт на замерзлому озері

Кросовери DS 3 і DS 4 отримали нову гібридну силову установку: названі характеристики