in

Наступне покоління пікапа Nissan Frontier може стати електромобілем: подробиці

Наступне покоління повнорозмірного пікапа Nissan Frontier може перетворитись на електромобіль, адже японський автовиробник планує випускати чинну генерацію Frontier третього покоління до 2029 року, після чого завод, який його зараз виробляє, переключиться на випуск електромобілів.

Нинішнє покоління середньорозмірного пікапа Nissan було представлено у 2021 році, але японський автовиробник задоволений ним і вже прийняв рішення продовжити його життєвий цикл. Nissan спочатку очікував, що третє покоління Frontier буде у виробництві принаймні до 2027 року.

Автовиробник нещодавно продовжив життєвий цикл Frontier третього покоління на два роки. Модель випускається н заводі в Кантоні, штат Міссісіпі. За словами одного з постачальників, завод в Міссісіпі в найближчі роки почне випускати японські електромобілі.

За даними інсайдерів, якщо перехід на електромобілі у США буде таким же успішним, як і зараз, Nissan планує відмовитися від використання двигунів внутрішнього згоряння у Frontier та представити його як суто електромобіль у 2030 році.

Зазначається, що найближчим часом Nissan інвестує 500 мільйонів доларів у свій завод у Кантоні, щоб запустити чотири нових електромобілі. Компанія вже певний час придивляється до електричних пікапів, про що говорить випуск концепт-кара Surf-Out у 2021 році.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, завод Nissan у США переобладнають під виробництво електромобілів нового покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Компактний та стильний: Little Car Company показала електромобіль у стилі класичного Bentley

1100 “сил” та менше 2 секунд до “сотні”: Mullen анонсував екстремальний електричний кросовер