in

Mini готує новий семимісний електромобіль: що відомо

З поступовим переходом власної модельної лінійки на електротягу для Mini настав час вивчати нові сегменти ринку на тлі уваги до переходу на електрифікацію. Протягом багатьох років британський автовиробник мав цікаві концепції, до яких тепер варто придивитись уважніше. Схоже, компанія на базі однієї з них розробляє семимісну модель.

У розмові з CarExpert Стефані Вурст, глобальний керівник Mini, сказала, що бренд вивчає безліч можливостей для майбутніх моделей, і концепція Urbanaut, схоже, є матиме серійне майбутнє. Концепт-кар має силует, схожий на футуристичний мінівен Hyundai Staria, хоча і з більш низькою посадкою. Новинка може у майбутньому стати альтернативою трирядному електромобілю Volkswagen ID. Buzz.

Зрештою, мета Mini – випускати автомобілі, які не будуть конкурувати з модельною лінійкою BMW. Це може стати для бренду перепусткою до створення у тому числі компактного мінівена.

“Urbanaut був чудовою концепцією, в ній не було особливої кількості сидячих місць, але в концепції була вітальня з двома лавками один навпроти одного, так що ви також можете уявити велику місткість у салоні серійного авто” — сказала Вурст.

Ще один сегмент, який детально вивчають у Mini – це відродження пляжного багі Moke, або принаймні автомобілю утилітарної зовнішності. Цей тип автомобіля замінить Mini Clubman, який залишить модельний ряд у 2024 році.

“Я думаю, що утилітарний автомобіль дуже добре вписався б у бренд Mini. Можливо, якщо розглядати його як доповнення до Countryman, це була б чудова концепція. Міцні автомобілі дуже актуальні у багатьох регіонах США та Китаї”, – зазначила топ-менеджер.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mini представила новий електромобіль Cooper.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Вражаючі 3,7 секунди до “сотні”: стали відомі характеристики електричного кросовера Smart #3

Вчені визначили пробіг, після якого електромобілі стають дійсно безпечними для довкілля